מארז חגיגי להורים פלוס


משחק לוח משפחתי

משחק לוח משעשע לכל המשפחה מתוך הערכה השלמה "ציורים מדברים". המשחק כולל משימות לכל המשפחה שיגרמו לכם להתגלגל מצחוק כבר בארוחת שישי הקרובה. המשחק מתאים לכל הגילאים, וכולל משימות מצחיקות ומגבשות.  משחק הלוח מותאם להדפסה בבית, ותוכלו לשחק בו עוד היום!

  2 הרצאות להורים

שתי ההרצאות הכי מבוקשות שלי: איך להפחית את זמן המסכים [?!] בלי צעקות וגם איך לפענח ציורי ילדים ולהבין את עולמם הרגשי. הרצאות קלילות ומלאות הומור עם הרבה כלים ופתרונות, שיאפשרו לכם לשוחח עם הילדים בדרך חדשה על האתגרים של העולם המודרני

 

 

ליווי אישי ומקצועי

מתחת לכל שיעור באתר הורים פלוס, תוכלו לשאול שאלות אישיות לגבי הילדים שלכם. נושא המסכים הוא נושא "בוער" ובכל בית האתגרים שונים, בדיוק בשביל זה הצוות שלי ואני נשמח לענות לשאלות שלכם באופן אישי ומקצועי, כדי שתרגישו שינוי אמיתי בבית שלכם תוך מספר ימים מעכשיו!

מבצע - במקום 199 ש"ח רק 55 ש"ח


 • מיכל היקרה תודה לך על הקורס המרתק שבזכותו הבית שלנו עובר שינוי ואיזה כיף זה כשהבית רגוע יותר והתנהגות הילדים מובנת לי .הקורס הזה זאת ההחלטה הטובה ביותר שקיבלתי מזה זמן רב!!!

  בת אור פנקר
 • אני מודה לך קודם כל על היחס והמוכנות שלך לתת. זה סוד ההצלחה שלך!
  התחברתי מאוד לדרך שלך ולאופן העברת השיעור , כל כך נינוחה רגועה שנותנת במקצועיות ועטוף ב❤️

  גאדה חלבי
 • "הרגשתי שהמסכים מנצחים אותי ואין דרך לעצור את זה. מיום ליום נהיה יותר גרוע בבית והגענו למצב של 6 שעות ביום! ההרצאה שלך על המסכים שינתה לי את נקודת המבט ונתנה לי כוחות, חזרתי הביתה ועשיתי כ-ל מה שאמרת! הילדים הופתעו מהגישה החדשה, והתחלנו לדבר - היום המצב הרבה יותר טוב בבית! פשוט מתנה!"

  נועה, אמא לארבעה
 • הפשטות והדיוק שאת מעבירה את החומר
  נוגעים במקומות מאוד אמיתיים! ופשוט מתיישב על הלב…
  מאור הפנים שלך, החיוך והנעימות שלך מעלים את המידע לרמה של חוויה!
  פשוט מקסים!

  חנה קובני
 • רואים ונוכחים בהשקעה הענקית שהשקעת בקורס הזה. יישר כוח.
  בכל פעם שמקשיבה אני מגלה משהו חדש שלא שמתי לב אליו לפני כן( כמו ספר/סרט)

  קלי הררי
 • "ההרצאה שלך על המסכים ועל ציורי ילדים היתה מרתקת! חזרתי הביתה והבנתי טוב יותר מה עובר על הילד שלי ואיך נכון לדבר איתו. התחלנו לדבר והוא הבטיח לי שיעשה שינוי. אני מרגישה שאנחנו יוצאים לדרך חדשה! "

  גילת, אמא לשניים