הרבה שנים שמרת בבטן, אז אולי הגיע הזמן לדבר על זה..

אפשר לבוא ולגלות מחדש – את עצמך ואת החיים.

זו תהיה שיחה אישית על עצמך ועל חלומות

כדי להתחיל לעשות שינוי ולחיות חיים טובים יותר!

אז אם חשוב לך להגשים את החלומות שלך 

למצוא דרך לחיות בשלום עם אבא, אימא ואחרים

להתעורר בבוקר לתוך קשר טוב ואוהב

להקל על הסבל ולקבוע פגישה.


נעים להכיר, שמי מיכל וימר ואני בוגרת לימודי פסיכולוגיה, תרפיה באמנות ופסיכואנליזה (M.A). אני מזמינה אותך לשיחה אישית מיוחדת במינה בה אקשיב לכל מילה ולכל חלום שחלמת. לפעמים כשעוצרים לרגע מגלים פתאום בין השורות: אמירות מפתיעות, התחלות חדשות ואפשרות אמיתית לשינוי.

מטרת הפגישות היא ליצור חיבור חדש לעצמך ולחיים, לבדוק את הדפוסים הישנים שלא משרתים אותך יותר, ולגלות ביחד דרך לחיים טובים יותר עבורך.

זה תהליך משמעותי ומשנה חיים!


זה מתחיל מרגע קטן, אחרי הרבה מחשבות שבו יש החלטה לפנות לטיפול, לראות בזה הזדמנות להתבונן פנימה בלי הביקורתיות של החברה. לא בגלל ש 'ככה צריך' אלא מתוך רצון להעניק לעצמך מתנה, לשים את עצמך במרכז, לדבר על החיים.

זה ממשיך במקום אישי ומוגן. רחוב שעד היום היה ככל הרחובות, אבל מהיום יש ברחוב הזה גם בית אחד שבו מתרחשים עבורך רגעים משמעותיים של שינוי והקלה דרך הטיפול הרגשי. חדר שבו יש לך ברית אמתית לדבר, לחלום, לשתף, להתייחס לפצעי העבר ולהתפתח למקומות חדשים… אני מאמינה שאם מקשיבים היטב לכל מילה שנאמרת, לכל פרט שמופיע בחלום נבנית לה אט אט הדרך לשלווה, ואז השינויים שקורים בחדר הופכים לחלק מהחיים.

אל החדר שלי מגיעים כיום אנשים שמרגישים שמשהו נשבר בהם, החיים הפכו לקשים. יש ביניהם כאלה שמספרים שיש להם הרגשה שהם 'חיים ליד החיים'… חלקם מרגישים שהשיגו את מה 'שצריך' אבל לא את מה שהם צריכים, חלקם האחר מרגישים תקועים בזוגיות או בקריירה, פוחדים ממה שיהיה בעתיד, חלקם נאלצים להתמודד עם משברי חיים לא פשוטים, רובם מרגישים שפשוט הגיע הזמן לשים את עצמם במרכז… האנשים האלה החליטו שהם רוצים לחיות חיים טובים יותר וקבעו פגישה.

     לקביעת פגישה אישית - 6350040 -052 | במידה ואין מענה מומלץ להשאיר הודעה כתובה | קליניקה בתל אביב / פרדס חנה


שאלות נפוצות
במירוץ החיים האינטנסיבי הטיפול 'בעצמי' נדחה לסוף הרשימה. מי שעבר טיפול יודע לומר שרגע השינוי הגדול התרחש כש'עצמי' הועבר לראש הרשימה. כשאפשר היה לתת את הזמן לדבר על מה שקורה בפנים…עליך!, אז גם התחילה ההקלה. לפעמים רוצים שינוי גדול והוא קורה - זוגיות חדשה, עבודה חדשה למשל. בפעמים אחרות לא רוצים שהחיים ישתנו, רק רוצים לדבר, ועצם הדיבור מביא את ההקלה… כדאי לפנות לטיפול כשמרגישים קושי ותקיעות בחיים. רוצים לשתף, ולבדוק את הדברים לעומק אך השיחות עם חברים או קרובים לא נותנות את המענה האמיתי. כדאי לפנות לטיפול, כשמתבוננים על החיים מהצד ונראה שלא כך התכוונת לחיות… כדאי לפנות לטיפול כשמרגיש שמגיע לך לחיות יותר בשלום עם עצמך להתבונן בעצמך ולהרגיש טוב.
זה מתחיל משיחה… אני אקשיב, אשאל שאלות ואנסה להבין ולמקד את הסיבות בגללן פנית. כל שיחה מתחילה ומסתיימת בדרכה שלה, לפעמים מדברים על העבר והילדות, ולפעמים מדברים על מה שקורה רק כאן ועכשיו. לפעמים על מערכות יחסים, ולפעמים על מה שכואב בלב. לאט לאט, סיפור נקשר לסיפור אחר ונוצרת הבנה מיוחדת שאפשר לשנות את התסריט של החיים...
לפני בחירת מטפל, כדאי לברר מהו הרקע המקצועי וההכשרה. חשוב לברר שהטיפול ינוהל בידיים טובות ומקצועיות. חשוב לבדוק שקיים רקע בטיפול מספר שנים, ועבודה עם מגוון רחב של אוכלוסיות ובעיות. מעבר לזה, כל השאר זו בחירה אישית שלך. מדובר במפגש אנושי וכבר בפגישות הראשונות אפשר להרגיש שיש לפניך הקשבה מסוג אחר, כזאת שעוזרת לך ומזיזה דברים בחיים שלך.

      לקביעת פגישה אישית - 6350040 -052 | במידה ואין מענה מומלץ להשאיר הודעה כתובה | קליניקה בתל אביב / פרדס חנה


כלים להתמודדות עם חוסר וודאות