כל ציור הוא תחילתו של מסע, שבסופו ממתינה תגלית על עולמו הפנימי של הילד שלך.

הציורים וכתבי היד של ילדייך הם ההזדמנות שלך להבין מה באמת עובר עליהם. לקבל תשובות ברורות לשאלות שמעסיקות אותך, ולצאת עם מגוון כלים חדשים שיסייעו לחיזוק הקשר והאווירה המשפחתית, ולקידום תפקודו ומעמדו החברתי של הילד שלך.

באמצעות הציורים , ניתן לקבל תמונה רחבה ומעמיקה לגבי האופן בו ילדייך חווים את העולם שסביבם. כולל פתרונות ייחודיים ומקוריים המותאמים בדיוק לאופיו של הילד שלך.

 

 

אז מה ניתן לגלות בציורים?

 • התנסויות חברתיות בגן ובבית הספר
 • הסיבות לפחדים, להתפרצויות הכעס ולקשיי ההסתגלות
 • יחסים בין אחים ומול ההורים
 • דפוסי התנהגות של פינוק, עצמאות, עקשנות, חוצפה ועוד.
 • התמודדות עם הרגלי שינה ואכילה
 • גמילה מהרטבה והתמודדות עם שינויים
 • כישרונות, אינטליגנציה, בטחון עצמי וכוחות מצמיחים
 • הצלחה בלימודים ותחומי עניין לפיתוח

 

ייעוץ אישי טלפוני / ZOOM

במידה וברצונך לקבל חוות דעת מקצועית, שאינה כוללת פגישת ייעוץ, ניתן לשלוח את ציורי ילדך ולקבל תשובה באמצעות שיחה טלפונית/ זום.

חוות הדעת המפורטת כוללת היבטים שונים – רגשי, חברתי וקוגניטיבי – מחייו של הילד וכן מענה על הקושי ופתרונות מעשיים. יש לשלוח צילום של הציורים אלינו בצירוף מהות הפנייה. הנחיות לאיסוף הציורים ישלחו אליך באופן אישי למייל. לאחר קבלת התשלום וביצוע האבחון, תתקיים שיחה טלפונית בת שעה ובה מענה בהתאם לקשיים ולאתגרים עם הילדים.

לקביעת מועד לפגישה לחצו כאן>>


השיטה הייחודית בייעוץ משפחתי בשילוב פענוח ציורי ילדים מבוססת על חמשת עקרונות מ.ש.פ.ח.ה : הפגישות כוללות הגדרת יעדי הורות, פיתוח דרכים חדשות להתמודדות עם מצבים מוכרים, והתנסות בשיטות מקוריות להשגת המטרות הללו. שלב אחר שלב, מצוידים ההורים במגוון רחב של כלים חדשים שניתן ליישם מדי יום עם הילד במסגרת משחק משותף או כל פעילות שגרתית אחרת.

משחקים מקוריים – החידוש העומד בבסיס הגישה שלי, משלב שיטות "בתפירה אישית" למשחק בתוך המשפחה. לכל משפחה מוגשת לאחר האבחון, תכנית משחקים מפורטת המותאמת למטרות שההורים רוצים להשיג בחיזוק הקשר המשפחתי.

שטח – כשעובדים נכון מרגישים מיד את התוצאות בשטח. לכן, בנוסף לפגישות, נערך גם ליווי משפחתי בכל שאלה העולה בעקבות יישום השיטה בשטח הבית. הליווי מתבצע ברמה יומית באמצעות הדוא"ל ומשלב ביקורים בבית המשפחה, במידת הצורך.

פתרונות – אני מאמינה שבעיות נוצרות כאשר מאמצים את הפתרון השגוי. ילדים ומשפחות שונות מדווחים על בעיות דומות, אך כל ילד  זקוק לפתרון שונה ומיוחד לו. פתרון נכון, הוא פתרון יעיל וקל ליישום שיוצר שינוי של ממש בדינמיקה המשפחתית לטווח ארוך.

חינוך – יש דרכים רבות לחינוך ילדים, ואין דרך אחת נכונה לכולם. לכן, בשלב הראשון, ננסח יחד את "האני מאמין החינוכי" של ההורים. נניח בצד את הביקורת של החמות, ואת העצות של השכנה ונתמקד ברצונות שלכם, ההורים. בהמשך, נוכל ביחד להשתמש במגוון רחב של פתרונות וגישות חינוכיות מתוך הידע והניסיון שלי בתחום.

הורים – מקומם של ההורים בתהליך העבודה הוא מרכזי ומשמעותי. הפתרונות מותאמים במיוחד לביצוע קל ופשוט בסביבת הבית. לאחר איתור סגנון ההורות שלכם נמקד  את נקודות החוזק והחולשה. 


 • "גם הורים מאוד מעורים בחיי ילדיהם יכולים להיות מופתעים מהמידע שמספקת מיכל וימר. לנו היה זה תהליך משכיל ומפרה, ששמחנו להיות חלק ממנו, ואנו מודים לך על הידע, היסודיות והגישה החיובית- אופטימית"

 • "תודה על התהליך שבעזרתו קיבלנו אפיקי חשיבה ורעיונות חדשים. אפשרת לנו להציץ אל היבטים לא שגרתיים של אישיותנו ואישיות ילדתנו האהובה"

 • "הגענו אלייך, עם "מטרז' " מכובד של התייעצויות וקבוצות הורים. הגישה המעמיקה שלך הפתיעה אותנו לטובה וחידשה לנו רבות. הפלאת לתאר את בננו בצורה מדויקת כאילו גרת איתנו..."

 • "הפתרונות שהצעת היו מדויקים וניכר היה שקל יותר לנהל את המשפחה אפילו בדרכים יצירתיות וקסומות. לאחר 3 ימים התקשרו מהגן לשאול מה השתנה, כי הילד רגוע יותר!! לא האמנו שאפשר להגיע לכאלה תוצאות מהדרכת הורים בלבד"

 • "הפגישה עזרה להבין בדיוק איפה אנחנו נוהגים לא נכון. מיכל, הצלחת למקד אותנו ולתת לנו כלים שעבדו מהרגע הראשון ויצרו שינוי מידי בכל האווירה המשפחתית ועל כך קצרה היריעה מלהודות לך "

 • "שמעתי עליך מחברה טובה שאמרה לי שאני חייבת ללכת רק [!] אלייך. מהרגע הראשון של הפגישה לא חסכת בשיתוף ובפתרונות, חזרתי הביתה נפעמת עם רשימה של משימות ובעיקר מחשבות חדשות על הילד שלי. התחלתי ליישם, והופתעתי מהתוצאות המהירות!!"