הגיע הזמן לשים את הקלפים על השולחן – אפשר להגשים חלומות!

כל מה שצריך זו הכוונה נכונה, צעד צעד, ותמיכה אמיתית בדרך להצלחה.

ערכת קלפי האימון מעגלי שיח, נוצרה מתוך שנים של עבודה בתחום האימון והייעוץ האישי. בתוך הערכה מחכות לכם כל הנקודות שחייבים לשים אליהם לב בתהליך של אימון ושינוי.

לכולנו יש חלומות שאנחנו רוצים להגשים. לכולנו יש גם מחסומים בדרך לחלומות האלו. עם קלפי האימון מעגלי שיח תוכלו גם אתם לשים את כל הקלפים על השולחן! להתחיל לנסח עבור עצמכם מהם החלומות ומהם המחסומים, לבנות דרכי פעולה חדשות ויעילות יותר, וכן – להתחיל לחיות את החלום!

 

למי מיועדים קלפי אימון מעגלי שיח?

הקלפים מיועדים גם לאנשים פרטיים שרוצים לעשות תהליך של אימון עצמי, וגם לאנשי מקצוע שעובדים מדי יום עם לקוחות ומסייעים להם בתהליכי שינוי.

קלפי אימון מעגלי שיח מותאמים לתהליכי שינוי בתחום האישי, הזוגי, המשפחתי וכמובן בתחום הקריירה. המסרים הקלפים יאפשרו לך לנסח בדיוק את הקושי ואת הפתרון הנכון לך ביותר ולגלוש משם לשיחה מעמיקה ולמעשים בשטח.

מה כוללת ערכת קלפי אימון מעגלי שיח?

  • 86 קלפי מסרים המלווים בציורי שמן מרהיבים של אומניות מכל רחבי הארץ
  • 10 קלפי צבע לעבודת אימון באמצעות צבעים (חוברת הדרכה מצורפת)
  • חוברת להדפסה עם 60 פריסות לעבודה עם הקלפים
  • סדרת סרטונים של 3 שעות עם הדרכה מפורטת עם מבחר מודלים לעבודה עם הקלפים

באמצעות העבודה עם קלפי אימון מעגלי שיח תוכלו:

  • לשפר את התקשורת שלכם עם האנשים המשמעותיים לכם בחיים
  • לפתור מחסומים שעצרו אתכם זמן רב מדי מלהגשים את החלומות שלכם
  • להבין יותר את עצמכם, ולהתחיל תהליך של שינוי והתחלה חדשה
  • להתמקד במטרות החשובות לכם באמת ולהגשים אותן!

ערכת האימון מעגלי שיח, כתובה בצורה פשוטה ונגישה לכל אחד. היא מותאמת לעבודה עם גילאי 7-120, ומאפשרת בקלות שיחה כנה ונעימה על החיים, על חלומות ועל הדרך להגשים אותם.

"בהתחלה עבדתי עם הקלפים במסגרת פגישות היכרות והקלפים שימשו כפתיח מצוין. ביקשתי לבחור קלף באופן גלוי ושאלתי שאלות מנחות כמו – מי מהדמויות מייצג אותך? מה היית מוסיפה או משנה בתמונה? המקרה השלישי היה מדהים… בחורה שנמצאת בתהליך אימון כשלושה חודשים בסיטואציה מאוד מורכבת בחייה כיוונה את עצמה לפתרון בצורה מפתיעה בעזרת קלף עם המשפט: "להבין מה מפחיד אותי באמת" – היא הסתכלה על הקלף במשך דקות ארוכות, והתעכבה בעיקר על המילה 'באמת'…התחלנו לדבר על מה שעומד מאחורי המילה ומאחורי הפחדים שלה באמת. היא אמרה שהמילה 'באמת' בסוף המשפט מאוד חזקה עבורה. היא יצאה מהחדר עמוסה במחשבות ולמחרת בבוקר סימסה לי שחשבה רבות על המילה ועל הציור. לטענתה זו הייתה נקודת עצירה שממנה היא מתחילה לחשוב בצורה אחרת. אני מאמינה שמכאן רק נעלה ונתקדם." – ג'ני קלינין, מאמנת אישית וזוגית, מתמחה בהפרעות קשב וריכוז למבוגרים

לרוכשים בחנויות – 350 ש"ח

מבצע מיוחד באתר: 250 ש"ח בלבד + סדנה אינטרנטית של 3 שעות לעבודה עם קלפים

לרכישה>>

לקבלת פרטים נוספים על ערכת קלפי אימון – מעגלי שיח, אני מזמינה אותך ליצור קשר בטלפון :  7733220 – 03 או למלא את טופס יצירת הקשר באתר וצוות המרכז יחזור אליך בהקדם האפשרי.