קלפי מודעות מעגלי שיח מטרתם לאפשר לך לצאת למסע של מודעות עצמית והתפתחות אישית. שיטת העבודה עם קלפי המודעות מעגלי שיח פשוטה וברורה גם למי שלא עבד עם קלפי מודעות מעולם.

מהם קלפי מודעות מעגלי שיח?

קלפי מודעות מעגלי שיח, הם סדרה של 86 קלפים המשלבים מסרים שנכתבו בהשראת תהליכי מודעות והתפתחות אישית. כל המסרים מותאמים לעבודה עם גילאים שונים ולפיתוח מודעות בתחומים שונים בחיים: לימודים, קריירה, משפחה, זוגיות, הגשמה עצמית ועוד.

בכל קלף, לצד המסר המילולי מופיעים צילומים של ציורי שמן שנעשו על ידי מבחר אומניות מוכשרות מכל רחבי הארץ. ציורי השמן מורכבים ומרהיבים ביופיים, וככאלה הם מקפלים בתוכם מגוון של משמעויות הקשורות למודעות והתפתחות אישית.
מטרת העבודה עם הקלפים היא ליצור אווירה פתוחה ושיחה אינטימית על כל המחסומים בחייך לשם הגשמת מטרות ותנועה קדימה לעבר שינוי.

Card14

מהי שיטת קלפי המודעות מעגלי שיח?

שיטת קלפי המודעות מעגלי שיח היא שיטה בדוקה שנבדקה לאחר שנים של עבודה בקליניקה. קלפי מעגלי שיח מחולקים לפי מספר קבוצות ידע שמטרתן לאפשר לכם להתבונן בתהליכי שינוי והעצמה, לבחור נקודת מבט חדשה ולכוון אל היעדים והרצונות שלכם. באמצעות התנסות פשוטה, תוכלו לגלות כיצד אפילו בחירה אקראית של קלפים מאפשרת לכם לפתח את המודעות העצמית ולגלות אמת פשוטה ומעצימה על עצמכם.

מה כוללת הערכה של קלפי מודעות מעגלי שיח?

  • 86 קלפי שיח להעצמה ושינוי עם ציורי שמן אמנותיים ומעוררי מחשבה
  • 10 קלפי מנדלה צבעוניים להתפתחות אישית באמצעות צבעים
  • מבחר מודלים לעבודה רגשית על פי התיאוריה הפסיכואנליטית של ק.ג יונג.
  • חוברת להדפסה עם 60 מודלים לעבודה עם הקלפים
  • סדרת סרטוני הדרכה באורך כולל של 3 שעות עם שפע רעיונות לפעילות

לרוכשים בחנויות – 350 ש"ח

מבצע מיוחד באתר: 250 ש"ח בלבד + סדנה אינטרנטית לעבודה עם הקלפים

 

"רכשתי את ערכת קלפי "מעגלי שיח" כערכת הקלפים הראשונה שלי. מאז רכשתי ערכות נוספות, אך זוהי ערכה שאני אוהבת במיוחד. במקצועי אני עו"ס ועובדת בטיפול פרטני עם נשים ונערות בסיכון. כל ניסיונותיי עם הערכה עד כה הניבו שיחה מעמיקה ותובנות מעניינות. הצורה העגולה, הציורים המקסימים והמסרים הרכים והמעודדים עושים את שלהם בקרב כל המטופלות איתן ניסיתי את הקלפים. כל אחת יכלה להזדהות עם דמות כזו או אחרת, והמגוון של הדמויות והאווירה השונה מקלף לקלף, היא משמעותית בהקשר זה. השתמשנו יחד בקלפים כדי שכל אחת תוכל לאחל לעצמה דבר מה שאותו היא רוצה, להגיד ממה הייתה רוצה להתרחק, לדבר על דמויות קרובות במשפחה או בסביבה ובעיקר על דמויות בתוך עצמה. אני ממליצה בחום על הערכה המקסימה!" – הדר טייטלבאום, עובדת סוציאלית

"מיכל יקרה, תבורכי ברעיונותיך ידיעותיך ובדרכך המיוחדת ,לתת ממאגר שפע הידע שלך לנו תלמידותיך. אני מתמוגגת מסרטוני ההדרכה, ההרחבה לערכת הקלפים מעגלי שיח מאד מאד תורמת להבנתם והשימוש בקלפים נעשה נכון ומדוייק יותר. תודה מכל הלב" – מיה אביעד, מטפלת במשחק

"רכשתי את הערכה רק אתמול, לא הצלחתי להתאפק  ואפילו קצת התנסיתי בעצמי. התחברתי מאוד לכל המודלים ורציתי להגיד לך שהם פשוט מקסימים. הציורים על הקלפים ממש מדברים ומעלים אסוציאציות, למשפטים ניתן להתחבר בקלות ובכל פריסה שעשיתי לגמרי התחברתי. ובכלל, הקלפים נראים ממש מושקעים – ואפילו חברים נתנו פידבק חיובי. אני מתכוונת להעביר פעילות מגבשת לצוות שלי ולהשתמש במודל 'יציאה לדרך'." – ענת פריטל-מסיקה, מנהלת מכירות ושירות לקוחות

לקבלת פרטים נוספים על ערכת קלפי מודעות – מעגלי שיח, אני מזמינה אותך ליצור עימי קשר בטלפון : 7733220 – 03 או למלא את טופס יצירת הקשר באתר וצוות המרכז יחזור אליך בהקדם האפשרי.

Card30